טיפול פסיכולוגי וייעוץ נקודתי

 

טיפול פסיכולוגי

 

חשיבותו של טיפול טוב הוא באיך שהוא מקל על הסבל הנפשי, עוזר לצאת ממצבים תקועים בחיים ולהרוויח חוויה משמעותית של התפתחות וגדילה נפשית. היכולת לעשות את הצעד הראשון של הפנייה לעיתים קרובות מסמן את תחילתו של תהליך חיובי ומצביע דווקא על כוחות הפונה.

 

ההחלטה מתי לפנות לטיפול קשורה לא רק למידת הסבל והכאב אלא גם לרצון שיש לי לשנות דברים בעצמי ובחיי. בכל מקרה של התלבטות ניתן לתאם פגישת היכרות ולבדוק אם טיפול פסיכולוגי/ אימון או ייעוץ יכול להתאים לכם.

 

במשך שנות עבודה רבות כפסיכולוגית קלינית, צברתי נסיון עשיר עם מגוון רב של אנשים.

בעבודתי אני משלבת שיטות שונות של טיפול ומשתמשת במגוון של כלים כך שיתאימו לאשיותו הייחודיות של המטופל ובאופן שיענה על צרכיו ותתאפשר לו צמיחה מירבית.

 

אני מאמינה שכל אדם הוא ייחודי. בראייתי כל אדם  הוא עולם ומלואו.

טיפול טוב הוא טיפול הקשוב לעולמו הייחודי וספציפי של כל מטופל. ואני מאמינה ביכולתה של הנפש לרפא את עצמה וביכולתו של האדם להשתנות ולצמוח ולפרוח.

 

מי מגיע לטיפול? מגיעים לטיפול אנשים שמרגישים שהם אינם מסופקים, שאינם מגשימים את עצמם באופן מלא, חשים תקיעות ביחסים, בקריירה, בלימודים, במשפחה, בזוגיות, בעשיית בחירות.  חווים פחדים שאינם יודעים כיצד להתמודד עימם באופן יעיל, חווים בדידות, מחפשים כיוון ומשמעות. אנשים אלו שעושים החלטה שהם רוצים לחיות חיים טובים יותר פונים לטיפול. הטיפול נעשה באמצעות שיחות בקליניקה בתל אביב.

 

ייעוץ נקודתי קצר מועד

 

מעוניינים לפתור בעיה נקודתית שאינה מצריכה טיפול ארוך טווח?

 

לעיתים יש צורך בהתייעצות קצרה בנושא מסויים, בבעיה ספציפית או עניין לא פתור שניתן לסייע בו בייעוץ של  מספר פגישות שהוא ״תפור״ לפי הצורך הנקודתי. בפגישות אלו ניתן לקבל עזרה ותמיכה בקבלת החלטות, סיוע במיקוד השאלות, שיקוף הדברים מנקודות מבט שונות, מתן פרספקטיבה מעיניים מקצועיות.

 ייעוץ נקודתי הוא אינו תחליף לטיפול. לעיתים בעקבות המפגש הממוקד, אנשים מביעים רצון וצורך לטיפול ארוך יותר. 

 

אפשר להגיע למספר פגישות לפי הצורך, להתייעצות קצרה.

 

המלצות

 

לכל ההמלצות >

+